Hayata Dair Paylaşımlar

En Tehlikeli Burçlara Karşı İpuçları

194

Burçlar, kişiliği tanımlamada her zaman oldukça dikkat çekici özelliklere sahipler. Yapılan resmi araştırmalara göre, burçlar ve karakter üzerindeki etkileri incelenerek tehlikeli burçlar kategorisi oluşturulmuştur.

Hangi Burçlar Tehlikeli?

Yengeç

Yengeçler, en tehlikeli burçlar arasında zirvede yer alıyorlar. Kontrol sahibi olabilmek adına manipülasyon yeteneklerini sergileyen yengeçler, pasif-agresif davranışa sahipler. Yengeçleri anlamak oldukça zor olduğu gibi, yersiz olarak kıskançlık gösterebilirler. Tarihte bilinen suçların pek çoğunu gerçekleştiren isimlerin yengeç burcuna mensup olması, yengeçleri en tehlikeli burç klasmanında bulunduruyor.

Boğa

Boğalar, lükse ve parayı düşkünlükleriyle biliniyorlar. Lüks ve para sevgisi, boğa burcunu en tehlikeli burçlar listesine sokuyor. Her zaman olmasa da kandırılmaya çalışıldıklarını anladıklarında yüksek agresiflik gösterebiliyorlar. İşlenen suçlarda daha çok dolandırıcılık kategorisinde yer alıyorlar.

Yay

Manipülasyon ve kontrolcü yapıya sahip olmalarıyla yay burçları çılgın olduklarını her an gösterebilen burçlardandır. Yay burcu özelliklerini taşıyan kişilerin sahip olduğu suç potansiyelinin hayli yüksek olması sebebiyle, en tehlikeli burçlar arasındaki yerlerini alıyorlar.

Oğlak

Bireysel olarak değil kitlesel olarak işlenen suçlarda rol oynayan Oğlak burçlarına karşı provokatif davranmak onları kızdıracaktır. Tehlikeli burçlardan olan Oğlak, ani duygu durum değişiklikleri yaşıyor olması sebebiyle son derece değişken yapıya sahiptirler.

Koç

Öfkeleri fazla uzun sürmüyor olsa da tehlike arz eden koçlar, çılgın ve agresif olmalarıyla tanınırlar. Yüksek düzeyde agresiflik gösterebilen burçlar arasında yer alıyor olmaları koç burçlarını tehlikeli kılıyor.

Akrep

Akrepler, öngörülemez burç olarak bilindiklerinden dolayı hangi harekete karşı nasıl tepki verecekleri de bilinemez. En küçük şeye öfke duyabilen akrepler, sahip oldukları karakteristik özelliklerini sergileme konusunda oldukça açıktırlar.

En Tehlikeli Burçlara Karşı Nasıl Davranılması Gerekir?

En tehlikeli burçlar sınıfında yer alan kişilere karşı davranışların, onların tehlikelerinden korunabilmek adına doğru bir şekilde ayarlanması gerekiyor. Aksi takdirde tehlikeli burçlar kategorisinde yer alan burçların yaşatabilecekleri istenmeyen sonuçlara karşı koyabilmek pek de mümkün olmayabilir. Tehlikeli burçlara karşı ilk andan itibaren dikkatli olmak en iyi tutum olacaktır. Zira her an tetikte olmak gelen tehlikelere karşı sezgisel yaklaşımı kuvvetlendirecektir.

Yorumlar